خوش آمدید

جستجو

تبلیغات





تیم های شرکت کننده در مسابقات سراسری ریخته گری

     
    ردیف نام تیم نام دانشگاه نام سر پرست سوال انتخابی
    1 پرتوا آزاد اسلامی واحد زاهدان محمد امين راهداري هر دو سوال
    2 شهید محمدحسن زریباف صنعتی اصفهان فرهاد صارمی هر دو سوال
    3 ماهان آزاد اسلامی نجف آباد زهره سلیمانی پور هر دو سوال
    4 beatles صنعتی شریف آرش خاکزاد شاهاندشتی سوال 1
    5 Sharif ASYN صنعتی شریف رضا آزادي هر دو سوال
    6 sama zanjan آموزشکده فنی و حرفه ای سما زنجان حمیدرضا سلیمی هر دو سوال
    7 پاسارگاد آزاد اسلامی نجف آباد سروش پرچمی برجویی راکی هر دو سوال
    8 اترین صنعتی اصفهان بتول میرزایی دمابی سوال 2
    9 spadana صنعتی اصفهان زهرا صادقی هر دو سوال
    10 گداز آوران نجف آباد آزاد اسلامی نجف آباد علی توازیانی هر دو سوال
    11 IAU Founders آزاد اسلامی واحد اهواز مهدی پورخیلایی سوال 1
    12 Sharif Foundry صنعتی شریف ارش پورحقانی سوال 2
    13 متال فوم سازان مرکزعلمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد مصطفی ملک جعفریان سوال 2
    14 three metal آزاد اسلامی مشهد محمد کوثری مقدم هر دو سوال
    15 فتح آزاد اسلامی واحد اهواز محمود حریزی هر دو سوال
    16 شهید سید حسین علم الهدی آزاد اسلامی واحد ساوه میثم قربانی سوال 2
    17 ذوب ایران صنعتی مالک اشتر شاهین شهر اصفهان محمد موسوی نیا هر دو سوال
    18 شهید مهدی باکری آزاد اسلامی واحد ساوه هدایت غلامی سوال 1
    19 iut founders صنعتی اصفهان علیرضا امان الهی هر دو سوال
    20 ریخته گران علم وصنعت علم و صنعت ايران پژمان مللی هر دو سوال
    21 بارثاوا آزاد اسلامي مشهد وحيدكشك زري هر دو سوال
    22 BSM Casting صنعتی اصفهان محمد حسین طهماسبی هر دو سوال
    23 king of casting آموزشکده فنی و حرفه ای مهاجر میلاد رضایی هر دو سوال
    24 design and performance تهران مهدی حاجی هاشمی هر دو سوال
    25 پاتیل صنعتی سهند تبریز رضا دامادی هر دو سوال
    26 scrap سیستان و بلوچستان رامین سهرابی هر دو سوال
    27 rethink سیستان و بلوچستان حمید رضا قربان زادههر دو سوال
    28 modern metals آزاد اسلامی واحد زنجان امیر رضا قلایچی هر دو سوال
    29 FUM Mavericks فردوسی مشهد نصرالله کیاجمالی سوال 1
    30 توس متال آزاد اسلامی مشهد سعید علیشاهی طوسی هر دو سوال
    31 كاوه آهنگر صنعتی اصفهان مجید نصوحیان هر دو سوال
    32 کیان آزاد اسلامی واحد سیرجان افشین ایرانمنش پاریزی هر دو سوال
    33 متالورژ صنعتی اصفهان حمیدرضا مرادی نیا هر دو سوال
    34 آرتا سیستان و بلوچستان بهزاد قاسمی سوال 2
    35 malleable آزاد اسلامی واحد كرج عليرضاجم سوال 1
    36 I U S T علم و صنعت ایران محسن طوفانی نژاد هر دو سوال
    37 omidcast آزاد اسلامی واحد كرج امير حسين خدابخشي هر دو سوال
    38 راین Rayen شهید باهنر کرمان امین صالحی مبارکه هر دو سوال
    39 شهید اعتباری صنعتی اصفهان محمد مهدی مقصودی سوال 2
    40 aradcast آزاد اسلامی واحد کرج علیرضا کوچک زاده سهی هر دو سوال
    41 تلاطم صنعتی اصفهان رامين جمشيدي آلاشتي هر دو سوال
    42 martempring آزاد اسلامی واحد کرج هادی غلامی هر دو سوال
    43 اریا ذوب آموزشکده فنی و حرفه ای مهاجر مسعود کثیری هر دو سوال
    44 diamond صنعتی مالک اشتر شاهین شهر اصفهان محمد عرب هر دو سوال

    این مطلب تا کنون 15 بار بازدید شده است.
    منبع
    برچسب ها : سوال ,آزاد ,اسلامی ,صنعتی ,اصفهان ,واحد ,آزاد اسلامی ,اسلامی واحد ,صنعتی اصفهان ,اصفهان محمد ,صنعتی شریف ,
    تیم های شرکت کننده در مسابقات سراسری ریخته گری

تبلیغات


    محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده